A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben történő gyermekveszélyeztetés tükrében

A dokumentum elolvasásához kattintson IDE!

Akik számítógéppel szeretnének kitölteni dokumentumot, de nem rendelkeznek Microsoft Office programcsomaggal ,azok letölthetik az Appache Open Office ingyenes irodai csomagot ITT

A "pdf" kiterjesztésű fájl megjelenítéséhez az Adobe Acrobat Reader alkalmazás letölthető ITT

Adatvédelmi nyilatkozat

Tisztelt Olvasó,Szülők, Hozzátartozók, Gyerekek!

Honlapunkon az iskola eseményeiről, rendezvényeiről készült képeket, videofelvételeket közzétesszük, és folyamatosan frissítjük. A publikálás előtt - a technikailag rosszul sikerült felvételeken kívül - igyekszünk az általános erkölcsi, etikai normák alapján megszűrni az anyagot. Ennek ellenére előfordulhat, hogy olyan kép, video is kikerül a honlapra, amely a rajta szereplő(k) ellenére van.

Amennyiben legjobb szándékaink ellenére ilyen előfordul, kérjük, hogy az iskola felé ezt írásban, névvel ellátva jelezzék (kiskorúak esetén Szülő, vagy Gondviselő) a kép, video lehetőség szerinti pontos megjelölésével!.

Ez esetben az iskola vállalja, hogy a kérdéses anyagot 24 órán belül eltávolítja a honlapról.

Cím: 3200 Gyöngyös, Petőfi Sándor u. 2.

Email: isk.rakoczi@gmail.com